تبلیغات
بهاء بی بها

بهاء بی بها
بهایی پژوهی و اثبات بی بها بودن بهاییت در محضر عقل و فکر
نویسندگان
لینک دوستان


چند روز پیش همزمان با آغاز ایام محرم که ماه عزاداری شیعیان است خبری بر روی سایت های تبلیغی بهایی و صدای آمریکا و بی بی سی بهایی و فیسبوک و شبکه های اجتماعی ضد اسلامی دیگر در صدر اخبار قرار گرفت ، خبری که نشان از نا آگاهی و عدم مطالعه وبی بصیرت برخی خواص دارد.

ایام دهه اول محرم همچنان که ماه عزاداری بشریت و انسانیت و مسلمانان و شیعیان به دلیل شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام میباشد مقارن با ایام جشن و سرور و رقص و پایکوبی بهاییان در اقصی نقاط عالم میباشد ، و این خبر که به نوعی به سود دستگاه تبلیغاتی استکبار نیز بود در همین ایام منتشر شد .

سازمان بهاییت بر اساس تجربه تاریخی که از همزیستی با استکبار دارد و از آنجا که تخم کینه و نفاق و مقابله با ادیان آسمانی توسط استکبار در سرزمین های اسلامی با ایجاد بهاییت کاشته و برداشته شد ، از روشهای تبلیغی خاصی که فقط از روباه صفتان استعماری و جاسوس های زبر دست این دولت ها ،ساخته است برای پیشبرد بهاییت استفاده میکنند .

در روزهای جشن و سرور بهاییان ، سازمان بهاییت با استفتایی از یکی از علمای عراق به نام سید حسین صدر که ظاهرا درباره بهاییت و تاریخچه ایجاد این فرقه و اعتقادات و احکام آن اطلاع و آگاهی ندارد ، سوالی پرسیده میشود و این فرد بی بصیرت و نا آگاه هم به زعم سوال کننده(نه به زعم یک عالم شیعه و اسلام) پاسخی میدهد که بازتاب گسترده ای در سایت های بهایی دارد.

فرد بهایی با شگرد خاصی سوالی میپرسد که این عالم عراقی از تعاریف و تمجیدات او خوشحال شده و به نفع او حکم صادر میکند ، سوال کننده ضمن تملق، با مظلوم نمایی خیلی شدید از ایشان سوال کرده که سایر علمای شیعه دیانت (شما بخوانید فرقه) ما را ضاله و مضله و ما را کافر و هرگونه معاشرتی را با ما حرام و ما را اعدام میکنند و اموالمان را غصب میکنند و به ما تجاوز میکنند !!! حال نظر شما که عالم بزرگ اسلامی در سرزمین عراق هستید چیست ؟؟؟

این عالم شیعی هم گویا بدون اینکه به مطلبی درباره بهاییت و احکام و اعتقادات آنها دسترسی داشته باشد ، در جوابی که گویای بی بصیرتی و نا آگاهی این شخص است ، همگان را دعوت به رعایت اصول اخلاقی و رافت با پیروان تمامی ادیان (!!!) از جمله پیروان بهاییت مینماید .!!!

حال نویسنده چند سوال از این عالم بزرگوار شیعی دارد البته قبلا از اینکه تصور جسارتی شده باشد عذرخواهی میکنم و خواهشمندم سوالات زیر را پاسخگو باشید :

-   با توجه به آموزه های دینی و طبق آیه ی ؛  یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِنْ جاءَكُمْ فاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا أَنْ تُصیبُوا قَوْماً بِجَهالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلى‏ ما فَعَلْتُمْ نادِمینَ ،اى كسانى كه ایمان آورده‏اید! اگر شخص فاسقى خبرى براى شما بیاورد، درباره آن تحقیق كنید، مبادا به گروهى از روى نادانى آسیب برسانید و از كرده خود پشیمان شود [1]

 بر مخاطبین لازم است قبل از پذیرش هر نوع سخنی از افراد فاسق، ابتدا پیرامون آن خبر جستجو و به اصطلاح تبین حاصل کنند. شخص فاسق در لغت نیز به کسی گفته می شود که از اطاعت الهی  خارج و به معصیت رو كند.

حال با توجه به این حکم الهی شما درباره بهاییت چقدر تحقیق کرده و این پاسخ را داده اید ؟؟؟
شما چقدر به مظلوم نمایی ها و احکام و اعتقادات بهاییت آگاهی دارید که این فرقه ضاله را با ادیان الهی همسان دانسته و چنین حکم داده اید ؟؟؟
چه دلیل عقلی و نقلی سبب استدلال به حقانیت این فرقه در پیشگاه حضرتعالی شده که این فرقه را دین محسوب نموده اید ؟؟؟

-    حضرتعالی به عنوان عالم دین از آیات  قرآنی و فرمایش خداوندگار حکیم  که در ذیل آمده ، چه برداشتی دارید و با توجه به آیات قرآنی زیر که همه از محکمات میباشد چگونه اثبات دین بودن بهاییت را دارید  ؟؟؟  :

وَمَن یَبْتَغِ غَیْرَ الإِسْلاَمِ دِینًا فَلَن یُقْبَلَ مِنْهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ، و هر كه دینى غیر از اسلام برگزیند، هرگز از او پذیرفته نشود و او در آخرت از زیانكاران است .[2]

إِنَّ الدِّینَ عِندَ اللّهِ الإِسْلاَمُ وَمَا اخْتَلَفَ الَّذِینَ أُوْتُواْ الْكِتَابَ إِلاَّ مِن بَعْدِ مَا جَاءهُمُ الْعِلْمُ بَغْیًا بَیْنَهُمْ وَمَن یَكْفُرْ بِآیَاتِ اللّهِ فَإِنَّ اللّهِ سَرِیعُ الْحِسَابِ، در حقیقت، دین در نزد خدا همان اسلام است، و اهل كتاب در آن اختلاف نكردند مگر پس از آن كه به حقّانیت آن پى بردند، آن هم به خاطر حسد و رقابت میان خویش. و هر كه به آیات خدا كافر شود [بداند كه‏] خدا سریع الحساب است . [3]

وَمَن یَكْفُرْ بِاللّهِ وَمَلاَئِكَتِهِ وَكُتُبِهِ وَرُسُلِهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلاَلاً بَعِیدًا، هر که به خدا و فرشتگانش و کتابهایش و پیامبرانش و به روزقیامت کافر شود سخت در گمراهی افتاده است . [4]

إِنَّ اللّهَ لاَ یَغْفِرُ أَن یُشْرَكَ بِهِ وَیَغْفِرُ مَا دُونَ ذَلِكَ لِمَن یَشَاء وَمَن یُشْرِكْ بِاللّهِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلاَلاً بَعِیدًا، خدا کسی را که برای او شریکی قرار دهد نمی آمرزد و جز آن هر گناهی را برای هر که خواهد ، می آمرزد و هر کس که برای خدا شریکی قرار دهد سخت به گمراهی افتاده است .[5]

مَّا كاَنَ محُمَّدٌ أَبَا أَحَدٍ مِّن رِّجَالِكُمْ وَ لَكِن رَّسُولَ اللَّهِ وَ خَاتَمَ النَّبِیِّنَ  وَ كاَنَ اللَّهُ بِكلُ‏ شىَ‏ءٍ عَلِیمًا ، محمّد (ص) پدر هیچ یك از مردان شما نبوده و نیست ولى رسول خدا و ختم‏كننده و آخرین پیامبران است و خداوند به همه چیز آگاه است .[6]

و آیات بسیاری که بر آخرین دین و اتمام دین و شرک و کفر ورزی نسبت به خداوند و عذاب مشرکان و کفار ومحرومیت از نعمت های الهی و ... دلالت دارد و برای جلوگیری از اطاله کلام در اینجا آورده نمیشود .

حال برای آشنایی حضرتعالی چند نمونه از اعتقادات بهایی را خدمتتان عرض میکنم تا بیشتر با این فرقه منحوس و ضاله آشنا شوید :
-    بهاییت خود را دین جدید در عصر حاضر میداند و اسلام را نسخ شده میداند!
-    بهاییت باور و اندیشه های شیعی از جمله مهدویت را یک باور تاریخ مصرف گطشته میداند و میگوید که مهدی (علیمحمد باب) ظهور کرده و به آمدن دیانت بهایی بشارت داده و اکنون نیز مرده است !
-    بهاییت برای علیمحمد باب و حسینعلی نوری مقام نبوت و الوهیت و حتی فراتر از آن خدا آفرینی قائل است !
-    بهاییت بهشت و جهنم را چیزی موهوم میداند و بهشت را ایمان به حسینعلی نوری و جهنم را عدم ایمان به او میداند !

حال به چند نمونه از احکام بهایی برای آشنایی بیشتر اشاره مینمایم :
-    ازدواج با محارم جایز است
-    تمامی نجاسات از جمله منی پاک میباشد
-    لواط و استمناء جایز میباشد
-    حج یعنی طواف و زیارت خانه علیمحمد باب و حسینعلی نوری و قبر این دو نفر .
-    قبله بهاییت قبر حسینعلی نوری میباشد که در عکا در سرزمین های اشغالی فلسطین (اسراییل کنونی) واقع است.

حال از شما عالم گرانقدر و تمامی خوانندگان خواهشمندم به سوالات زیر دقت کرده و با توجه کامل و بدون هرگونه تعصب و با تکیه بر عقل و انصاف پاسخ دهید :

-    آیا از شدّت دشمنی بهائیت با باورهای اصیل شیعی و اسلامی، آگاهید؟آیا می دانید كه آنان اسلام را منسوخ و تاریخ مصرف گذشته می شمرند و از سوی بیت العدل مأمور به تبلیغ آنند و در پیام های متعدد ( از جمله پیام اسفند٩١)بر تبلیغ آن پاى می فشرند؟
-    آیا میدانید بهائیت و حتی بسیاری از بهائیان، به امام زمانی که شما هم به او اعتقاد دارید، کینه ای دیرین دارند و او را موهوم می دانند؟
-    آیا از جلسات علنی آنان در دوران پیش از انقلاب اسلامی ایران خبر دارید که آشکارا به مبانی و مقدّسات اسلام حمله می کردند؟
-    آیا میدانید که در همان زمان، احکام و قوانین دین مبین را به تمسخر میگرفتند و اسلام را دین کهنه پرستان می نامیدند؟
-    آیا میدانید هم اینک نیز در نشست های خصوصی خود همان سخنان را میگویند و باورهای اصیل اسلامی را به تمسخر میگیرند؟
-    آیا تاریخ پیدایش بابیت و در پی آن، بهائیت و سیر حوادث و ایجاد جنگ هاى داخلى و اقدام به ترور و دعواهاى داخلى بهائیان و ازلیان را خوانده اید؟
-    آیا از پی آمدهای اجتماعیِ ترورها و آدمکشی های بابیان و بهائیان در این مرز و بوم آگاهید؟
-    آیا میدانید فتنه ی باب موجب بروز سه جنگ داخلی ایران (طبرسی و نیریز و زنجان)در این مرز و بوم و كشتار بسیاری از هموطنانمان شده است؟
-    آیا از حمایتهای آغازین و بیپروای امپراطوی روس از فتنه ی باب، آگاهید؟
-    آیا از نقش بسیار مهم و اساسی بهائیت در تشکیل دولت غاصب اسرائیل آگاهید؟
-    آیا میدانید سران و پیشوایان بهائی( از جمله روحیه ماكسول همسرشوقی افندى) بهائیت و اسرائیل را "حلقه های یک زنجیر" میدانند؟
-    آیا در وابستگی تشکیلات پیچیده و چندلایه ی حزب سیاسی و دین نمای بیت العدل در قلب رژیم اشغالگر قدس، به سرویسهای امنیتی اسرائیل تردید دارید؟
-    آیا سلطه ی تبلیغی آنان را با استقلال و تمامیّت ارضی ممالک اسلامی، در تضادّ نمیبینید؟
-    آیا از تلاش های مضاعف و پیگیر تشکیلات تبلیغی بهائیت در سست کردن اعتقادات مردم مسلمان و شیعه، مطلع اید؟
-    آیا میدانید اقدامات تبلیغی بهائیت - که اغلب مخفیانه صورت میگیرد- موجب بروز اختلافات اعتقادی در میان خانواده ها میشود و برخی بنیادهای خانوادگی را برمی اندازد؟
-    آیا خبر دارید که تهاجم تبلیغی بهائیت، که پیوسته با پیامهای بیت العدل بر انجام آن تأکید میشود، خود عامل مهمی در بروز تضییقات و تنگناهای اجتماعی برای بهائیان بیخبر و ناآگاه است؟
-    آیا میدانید در بسیاری از جنایات تاریخ بشری، بهائیت که پیوسته خود را پاسدار آرمانهای انسانی جا میزند، سکوت اختیار کرده است؟
-    آیا خبر دارید که مثلاً ماجرای ننگین بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی را تمامی کشورها جهان و سازمانهای جهانی محکوم کردند؟
-    آیا میدانید که سران تشکیلات جهانی بهائیت، یعنی بیت العدل، کمترین عکس العملی در برابر آن جنایت کم سابقه و بلکه بی سابقه ی بشری، نشان نداد و سکوت محض اختیار کرد؟
-    آیا میدانید هم اینک در کشورهایی چون عراق و افغانستان و لبنان و سوریه و پاکستان و میانمار و سومالی ، هزاران انسان، تنها به جرم شیعه و مسلمان بودن، کشته میشوند؟
-    آیا خبر دارید که بهائیت و تشکیلاتش، در راستای تأیید اقدامات استکباری، هیچگاه کمترین سخنی در محکومیت اینگونه جنایتهای بشری، نگفته است؟
-    آیا میدانید که سران بهایی سخیف ترین جملات و عبارات را راجع به علمای اسلام و شیعه و مقام مرجعیت شیعه دارند ؟
-    چگونه است که بهائیت با تمام قد و با همه ی امکانات گوناگون جهانی، به پا میخیزد و مقوله ای نه چندان فراگیر و البته نه مورد تأیید، به نام " بهائی آزاری " را چنان بزرگ میکند که گویی هر روز صدها بهائی به تیغ تیز جلادان سپرده میشوند!
-    صدا و ندای مظلومیّت بهائیان چنان در بوق و کرنا نواخته میشود که گوش فلک را هم کر میکند.
-    آیا تصور نمیکنید که مظلوم نمایی شگردی باشد که بهائیت را جز آن چیزی که هست بنمایاند؟
-    نکند مظلومیّت جعلی و ساختگی بهائیان، دامی باشد که نه تنها شما و امثال شما، بلکه برخی دیگر از دستاندر کاران برخورد با بهائیت، در آن افتاده باشند؟

خوشحال خواهم شد اگر كمى مطالعه فرمایید و در مطالبى كه عرض شد بیندیشید. اینجانب آماده گفتگوى حضوری یا از طریق ایمیل هستم و چنانچه علاقمند باشید مستندات مطالب فوق راتقدیم خواهم نمود .

 

 

 

 

پی نوشت :

1.    سوره مبارکه حجرات آیه 6
2.    سوره مبارکه آل عمران 85
3.    سوره مبارکه آل عمران 19
4.    سوره مبارکه نساء 136
5.    سوره مبارکه نساء 116
6.    سوره مبارکه احزاب 40

 
پایگاه جامع فرق ادیان و مذاهب
طبقه بندی: علمای شیعه، بهاییت، اخبار بهاییت، بهاییت و استعمار، بهاییت و اسراییل، خاتمیت، مهدویت،
برچسب ها: بهاییت، سید حسین صدر، علمای شیعه، عالم بی بصیرت، تقویت بهاییت، بهایی ستیزی،
[ دوشنبه 27 آبان 1392 ] [ 16:15 ] [ antibahai ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


بنام خدا

یكی از كارهای دشمن در نسل جوان ترویج فحشا،عرفان های كاذب و بهاییت است

امام خامنه ای (حفظه الله)


............................

این وبلاگ با مدیریت جدید و با رویکردی جدید در سال جدید با محوریت پژوهش و نقد بهاییت آغاز بکار خواهد کرد

............................

وبلاگ بهاء بی بها در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

............................

آی دی بهاء بی بها :

Bahabibaha@yahoo.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar

Free Page Rank Tool

بهاء بی بها

EmamHadibanner
<تلویزیون بهاء بی بها>


پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله