تبلیغات
بهاء بی بها

بهاء بی بها
بهایی پژوهی و اثبات بی بها بودن بهاییت در محضر عقل و فکر
نویسندگان
لینک دوستان
مهم نیست که ارمیا کیست. صدها بهایی و منافق می توانند ارمیا باشند. مهم این است که اهداف شبکه ی من و تو را رصد کنیم. چرا این همه سرمایه گذاری؟ چرا حجاب را هدف قرار داده اند؟ به دنبال چه هستند؟
حالا همه می دانند که شبکه ی ماهواره ای من و تو که از شبکه های ماهواره ای بهائیان است. این شبکه ی ثروتمند که بودجه اش را کانون بهائیان حیفا در اسرائیل تامین می کند، مدتی است که به شکلی مرموزانه کیان فرهنگ و اخلاق و خانواده را در ایران مورد هجوم قرار داده است.

شبکه ی ماهواره ای من و تو مانند شبکه های لوس آنجلسی نیست که فقط به رقص و پایکوبی بپردازد و از این طریق بخواهد به اسلام و ایران ضربه بزند.


ترفند شبکه های لوس آنجلسی رو و واضح است و ملت ایران آن ها را می شناسند. دست شبکه ای چون بی بی سی هم رو شده است. همه می دانند که بی بی سی سابقه ی سیاهی دارد و با اسلام و ایران هم سر جنگ دارد. اما شبکه ی من و تو از نوع دیگری است. مسئولان این شبکه که مستقیما از سرکردگان بهائیان دستور می گیرند، چندان برای مردم شناخته شده نیستند. بسیاری از مردم نمی دانند که پشت پرده ی من و تو چه خبر است و این ها با چه اهدافی فعالیت می کنند و چه می خواهند.
علاوه بر مدیران و تامین کنندگان، بسیاری از مجریان شبکه ی من و تو هم بهایی هستند. باید مردم ایران را نسبت به اهداف شوم این شبکه آگاه کرد.

انتخاب یک بهایی
شبکه ی بهایی من و تو با همکاری پیرزن مطرب و فرتوت و معلوم الحال، در مسابقات مبتذلی که برای انتخاب خواننده برگزار کرده بود، یک زن جوان را با حجابی نصف و نیمه و روسری وارد بازی کرد. با آمدن این زن، برای آگاهان مشخص بود که نتیجه ی بازی مطربی چه خواهد شد. همه ی کسانی که از بهایی بودن شبکه آگاه بودند می دانستند چه چیزی در سر آن ها وجود دارد.

گردانندگان مسابقه ی مبتذل، با یک شوی مسخره، ارمیای بهایی را که در آب و نمک خوابانده بودند و برای چنین روزی آماده کرده بودند، پله پله سوق دادند تا به خواسته ی خود برسند.
پس از این اتفاق، اخباری در سایت ها منتشر شد مبنی بر این که ارمیا عضو گروهک تروریستی منافقین است. رفته رفته اخبار دقیق تری منتشر شد و هویت ارمیا برای همه کشف شد.

به گزارش رسانه ها، نام واقعی ارمیا، اورینب مشایخی است و عضو سازمان منافقین خلق ایران است. گویا نامبرده اصالتی اصفهانی دارد و پس از گرویدن به فرقه ی ضاله ی بهائیت از ایران خارج شده و در اروپا با یکی از اعضای منافقین ازدواج می کند. این مرد شوهر دوم اوست و اصالتی آلمانی دارد که همسو با منافقان است.

اهداف من و تو
آن چه برای من مهم است، اصالت این زن محجبه نیست. زنی که برخلاف نص صریح قران آواز بخواند و بعد هم روسری سر کند، اصالتی ندارد که ما به دنبالش باشیم. مهم اهداف شبکه من و تو است.
این رسانه با آوردن و مطرح کردن نام ارمیا، می خواهد به زنان مسلمان دیکته کند که حجاب با مطربی متضاد نیست. این همان هدف اصلی و خطرناک شبکه ی من و تو است. آن ها نهاد خانواده و اخلاق را هدف گرفته اند. برنامه ی خطرناک من و تو این نیست که هر روز به اسلام و ایران فحاشی کند. آن ها با پنبه سر می برند. ما در عصری هستیم که دقیقا از همین جا ضربه می خوریم.
مهم نیست که ارمیا کیست. صدها بهایی و منافق می توانند ارمیا باشند. مهم این است که اهداف شبکه ی من و تو را رصد کنیم. چرا این همه سرمایه گذاری؟ چرا حجاب را هدف قرار داده اند؟ به دنبال چه هستند؟

سایت تابناک در گزارشی دقیق به بخشی از اهداف این شبکه اشاره کرده است.
به گزارش تابناک: «همان گونه که پیش بینی می شد و مخاطبان نیز به این بازی پی برده بودند، یکی از برنامه های محوری «من و تو» بدون در نظر گرفتن شعور مخاطب، با یک چینش حساب شده، یک دختر محجبه را در مسابقه خوانندگی اش راه داد و برنده یک دوره از این مسابقه کرد تا این پیغام را پیش روی مخاطب ایرانی قرار دهد که در رویکردی پاردوکسیکال می توان هر عملی که در اسلام حرام است را انجام داد و خود را متعهد به عمل به احکام اسلام نیز جلوه داد!

این دختر برای حفظ حدود شرعی حتی با مردان در این برنامه دست نمی دهد و در این زمینه ها قائل به احکام دینی تشیع است اما در عین حال یکی از محکم ترین احکام دینی که تمامی مراجع تشیع بر آن وحدت نظر دارند را نادیده می گیرد و بر احکام دیگر تاکید می ورزد. این نوع برخورد با دین یکی از انگلیسی ترین شیوه های برخورد با اعتقادات سایر ملل تلقی می شود که با حفظ پوسته و سطح دین نظیر حجاب مشکلی ندارد اما به شدت پیگیر به تغییر تمامی لایه زیرین دین است.»

امیدوارم دیگر رسانه ها هم به این مساله بپردازند و مردم را آگاه کنند.
طبقه بندی: بهاییت، اخبار بهاییت،
برچسب ها: بهاییت، بهایی، شبکه بهایی من و تو، آکادمی خوانندگی، گوگوش، ارمیا، منافقین،
[ شنبه 17 فروردین 1392 ] [ 15:28 ] [ antibahai ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


بنام خدا

یكی از كارهای دشمن در نسل جوان ترویج فحشا،عرفان های كاذب و بهاییت است

امام خامنه ای (حفظه الله)


............................

این وبلاگ با مدیریت جدید و با رویکردی جدید در سال جدید با محوریت پژوهش و نقد بهاییت آغاز بکار خواهد کرد

............................

وبلاگ بهاء بی بها در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

............................

آی دی بهاء بی بها :

Bahabibaha@yahoo.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar

Free Page Rank Tool

بهاء بی بها

EmamHadibanner
<تلویزیون بهاء بی بها>


پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله