تبلیغات
بهاء بی بها

بهاء بی بها
بهایی پژوهی و اثبات بی بها بودن بهاییت در محضر عقل و فکر
نویسندگان
لینک دوستان


یکی از سیاست هایی که دشمنان ادیان الهی همواره آن را دنبال می‏کردند، تحریف مذهب حق و اختراع مذهب جدید به جای آن بود. «مذهب تراشی» از دیر زمان رایج بود و همیشه در کنار دعوت حق پیامبران علیهم ‏السلام، عده ‏ای داعیه ‏ی مذهب و مسلک جدید داشتند تا دکه‏ ای باز کرده، به منافع اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و... دست یابند.

در عصر حاضر، «مذهب تراشی» شکل جدیدی به خود گرفته و همراه با پیشرفت دانش بشری، بعضی از مسلکها و مکاتب نو به وجود آمده، چهره‏ ی علمی و سیاسی به خود گرفته و با «ایسم» ها ظهور نمودند. مسلمانان از زمانهای گذشته تا امروز شاهد پیدایش انحراف فکری و عملی در جریان خلافت، حکمیت و خوارج و به وجود آمدن فرق مختلف مذهبی در قرن دوم و سوم بوده‏ اند

استعمار جدید در قرن اخیر برای زدودن اصالت مذهب و به انزوا کشیدن «دین»، یا مسلک های گوناگون را به وجود آورد، یا از آنها حمایت کرد که از جمله‏ ی آن «بهائیت» در ایران، «قادیان‏گری» در هندوستان و پاکستان و «وهابیت» در حجاز است. 

مهم‏ترین هدف استعمار از حمایت و ترویج این مسلکهای ساختگی، ایجاد تشتت در میان مسلمان و از هم پاشیدن اساس و بنیان دین است.  سفارتخانه‏ های خارجی و وابستگان خارجی و داخلی در قلمرو و حکومت ایران، عثمانی و فلسطین، دست‏ اندرکار حفظ منافع و دولت های متبوع و رقابت با یکدیگر بر سر قدرت و نفوذ، در پی بهره ‏گیری از هر واقعه و حادثه‏ ای از هیچ گونه امکاناتی دریغ نداشته ‏اند. 

پس از دعاوی شیخ احمد احسائی، چشم و گوش سیاست بازان خارجی به تداوم شیخیه، به عنوان نقطه ‏ای که می‏تواند تهدیدی جدی برای تشیع و روحانیت به شمار آید بازگردید.به نحوی که پس از مرگ سید کاظم رشتی و ظهور مدعیان جدید، دست‏ اندازی آنان به پرورش و تقویت و تحریک، مورد تأیید دولتهای متبوع قرار گرفت و تا آنجا پیش رفتند که سیر حرکت را هدایت و با مداخله‏ی علنی به حفظ حرکت و زعمای آن سعی وافر نشان دادند. 

در مقابل، رهبران «بابی و بهائی» سرسپردگی خود را به سفارتخانه ‏های خارجی دو چندان ساختند تا از این طریق و در تحت حمایت سیاست های بیگانه، مجری طرح ها و توطئه‏ هایی شوند که از یک سو، رونق کسب و کارشان و از سوی دیگر، جلب رضایت بازیگران و سیاست گذاران خارجی را فراهم سازند. 

بی‏شک در چنین حرکتی، طرفین به حفظ اسرار پشت پرده و استتار هر گونه روابط دوستانه بنا به شیوه ‏ی اهل سیاست، سعی بلیغ مبذول کردند. از این رو، «هادیان»، «واسطه‏ ها» و «مجریان» زبان از گشودن هر سخنی بسته و قلم از نگارش هر موضوعی که دلالت بر چنین سازشی کند، تکان نخورده و چیزی نوشته نشده و گزارشهای محرمانه معدوم یا از دسترس اغیار به دور مانده است. 

اما از آن جایی که حقایق به هر حال در طول زمان و با تغییر مقتضیات سیاسی کم و بیش آشکار خواهد شد زبانی به سخن گشوده گردید و قلم به نگارش تکان خورد و گزارشهایی علی‏رغم همه کوششها به دست اغیار افتاد که از لابه ‏لای آن پی به حمایت سیاستهای خارجی و جلب رضایت بابیان و بهاییان از بازیگران سیاستهای بیگانه در اسلام و ایران بردند.
چرا بهایی نیستم طبقه بندی: بهاییت، مهدویت، بابیت، سران بهاییت، بهاییت و استعمار، بهاییت و اسراییل،
برچسب ها: بهاییت، استعمار، بهاء بی بها، بهایی پژوهی، استعمار پژوهی، مذهب تراشی، دین تراشی،
[ دوشنبه 8 آبان 1391 ] [ 12:06 ] [ antibahai ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


بنام خدا

یكی از كارهای دشمن در نسل جوان ترویج فحشا،عرفان های كاذب و بهاییت است

امام خامنه ای (حفظه الله)


............................

این وبلاگ با مدیریت جدید و با رویکردی جدید در سال جدید با محوریت پژوهش و نقد بهاییت آغاز بکار خواهد کرد

............................

وبلاگ بهاء بی بها در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

............................

آی دی بهاء بی بها :

Bahabibaha@yahoo.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar

Free Page Rank Tool

بهاء بی بها

EmamHadibanner
<تلویزیون بهاء بی بها>


پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله