تبلیغات
بهاء بی بها

بهاء بی بها
بهایی پژوهی و اثبات بی بها بودن بهاییت در محضر عقل و فکر
نویسندگان
لینک دوستان
لزوم مبارزه با مکاتب منحرف در فضای مجازی


دین مبین اسلام با تعلیمات در خشان الهی همواره قلب های میلیونها انسان تشنه حقیقت را در طول تاریخ به خود جذب نموده و هم اکنون نزدیک به 5/1 میلیارد انسان ، خود را مفتخر به مسلمان بودن و مسلمان زیستن میدانند.تعلیمات آسمانی اسلام همه مرزها و همه افکار را در نوردیده و با سرعت خیره کننده ای قلوب انسانها بویژه در مغرب زمین را فتح مینماید.
هم اکنون بسیاری ازمردم غرب بخصوص آمریکا علاقمند به شنیدن ومطالعه تعلیمات قرآن شده وهمه روزه اخبار تشرف این افراد به دین مبین اسلام در گوشه و کنار گیتی شنیده میشود.

زورمندان واستعمار گران و قدرت طلبان جهانی که مایل نیستند شاهد گسترش تعلیمات الهی و ظلم ستیز اسلام باشند با انواع نقشه ها و حیله ها در صدد خاموش کردن این نور الهی هستند. یکی از نقشه ها و حیله های قدرتهای شیطانی درطول تاریخ ،ایجاد مذاهب باطل وانحرافی  برای فریب دادن مردم  وایجاد مانع برای گسترش نور الهی و تعلیمات صحیح انبیاء بوده است. در تاریخ دویست سال اخیر که دوران استعمار ستیزی و مبارزه ملتها علیه استعمار گران بوده است،بیش از پیش شاهد ایجاد مذاهب باطل و فرقه های انحرافی بوده ایم و این مذاهب نقش عمده ای در تخریب وحدت ویکپارچگی عقیدتی و ملی کشورهای مسلمان و فراهم نمودن  زمینه برای نفوذ قدرتهای اجنبی در میان مسلمانان داشته اند.

یکی از فرق ساختگی و باطلی که با حمایت های پنهان و آشکارقدرتهای سلطه طلب در حدودیکصدو شصت سال قبل در ایران بوجود آمد،فرقه بهائیت بوده است.حمایت ها و پشتیبانی های دول استعمار گر از این فرقه در لابلای آثار مکتوب  رهبران فکری این فرقه موجود و دهها مدرک و سند غیر قابل انکار در دسترس میباشد.

از آنجائیکه پیروان و طرفداران این فرقه با حمایت تشکیلات سراسری بهائیت ،محیط اینترنت را جولانگاه ارائه افکار و عقائد خویش نموده وبه وسوسه گری وتبلیغ عقائد خویش مشغول گردیده اند لذا مسلمانان آگاه و روشن فکر  با غیرت وحمیت دینی در صدد ایجاد وبلاگها وسایتهای متعدد اینترنتی جهت روشنگری ماهیت این فرقه و ارائه چهره واقعی رهبران این مکتب ساختگی بر آمده اند.

به منظور راهنمائی علاقه مندان به مطالعه این فرقه وکمک به کسانی که مایل به انجام طرح های پژوهشی وتحقیقاتی در مورد بهائیت هستند وبا استعانت از عنایات خداوند متعال تعدادی از پژوهش های مفید و ارزشمند تاریخی برای شناخت بهتر بهائیت و اهداف شوم آن  با نام "تماشاگه راز" تقدیم دانش پژوهان و حقیقت طلبان میگردد.


چرا بهایی نیستم
برچسب ها: بهاییت، فضای مجازی، مکاتب ساختگی، فرق ضاله، بهایی پژوهی، تماشاگه راز،
[ سه شنبه 7 شهریور 1391 ] [ 18:55 ] [ antibahai ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


بنام خدا

یكی از كارهای دشمن در نسل جوان ترویج فحشا،عرفان های كاذب و بهاییت است

امام خامنه ای (حفظه الله)


............................

این وبلاگ با مدیریت جدید و با رویکردی جدید در سال جدید با محوریت پژوهش و نقد بهاییت آغاز بکار خواهد کرد

............................

وبلاگ بهاء بی بها در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

............................

آی دی بهاء بی بها :

Bahabibaha@yahoo.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar

Free Page Rank Tool

بهاء بی بها

EmamHadibanner
<تلویزیون بهاء بی بها>


پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله