تبلیغات
بهاء بی بها

بهاء بی بها
بهایی پژوهی و اثبات بی بها بودن بهاییت در محضر عقل و فکر
نویسندگان
لینک دوستان
حکومت آل خلیفه که ید طولانی در دفاع و اجرای سیاست های صیهونیستی دارد حتی به این نکته نیز توجه نداشته که براساس اعتقادات تمامی مسلمانان نفی کنندگان خاتمیت کافر هستند ...


آل خلیفه خون آشام بحرین


ادامه مطلب را ببینید

به گزارش ادیان نیوز، بهائیت دین ابداعی است كه توسط استعمارگران برای به بندکشیدن اعتقادات مسلمانان و به منظور اختلاف افکنی تاسیس شد . از اعتقادات بهائیان می توان به نفی خاتمیت حضرت محمد مصطفی صل الله علیه و آله، نفی وجود بهشت و جهنم و رد شرایع اسلام اشاره کرد.

از نظر تمام علمای شیعه پیروان این فرقه استعمار ساز کافر بوده و نمی توان با آنها داد و ستد کرد و در قبرستان مسلمانان دفن نمود. فتاوای فوق در مورد بهائیت مختص به تشیع نبوده بلکه اهل سنت نیز پیروان این فرقه ضاله را نجس می شمارند.

براساس فتوای دارالافتاء الازهر مصر این گروه ابداعی مرتد شمرده شدند. شیخ جاد الحق رئیس سابق الازهر ماهیت بهائیت را صیهونیستی دانسته و این فرقه را در خدمت اسرائیل و برای مقاصد استعمار و در واقع اعلام جنگ در مقابل اسلام عنوان کرده است. شیخ عبدالعزیز ابن باز عالم سلفی عربستان سعودی نیز در فتوایی کفر بهائیت را محرز دانسته و در عدم جواز دفن آنها در قبرستان مسلمانان حکم داده است.

با این حال حکومت بظاهر اسلامی بحرین که ماههاست صدهها تن از مسلمانش را به جرم اسلام خواهی کشته و مجروح ساخته با ردّ فتاوای علمای خود(اهل سنت) و در اقدامی عجیب محفل بهائیان را به رسمیت شناخت و برای فعالیتهای قانونی انها مجوز صادر نمود.

حکومت آل خلیفه که ید طولانی در دفاع و اجرای سیاست های صیهونیستی دارد حتی به این نکته نیز توجه نداشته که براساس اعتقادات تمامی مسلمانان نفی کنندگان خاتمیت کافر هستند و شاید این اقدام عملاً ضد اسلامی بودن حکومت بحرین را بیش از بیش روشن ساخت.

این حکم توسط وزیر وزارت حقوق بشر و توسعه اجتماعی بحرین، «فاطمة بنت محمد البلوشی» صادر شده است.

فتوای دارالافتاء در الازهر: بسم الله، والحمد لله، والصلاة والسلام على رسول الله، و بعد: بهائیت یک فرقه و گروه مرتد از اسلام است، درست نیست که به آن ایمان آورد و با آنها مشارکت نمود و نسبت به ایجاد جمعیتها و مؤسساتی که ایجاد می کنند نباید بی تفاوت بود و چشم پوشید. این به آن سبب است که آنها بر اساس عقیده به حلول و تشریع غیر از آنچه خداوند نازل کرده و ادعای نبوت و حتی ادعای الوهیت به وجود آمده اند لذا مجمع بحثهای اسلامی در زمان شیخ جاد الحق این فتوی را صادر و مجمع کنونی نیز آن را تأیید می نماید.

علی جاد الحق (رئیس سابق الازهر): بابیه و بهائیه فکری است که از اختلاط فلسفه ها و دینهای متعدد به وجود آمده و در آن چیز تازه ای وجود ندارد که امت اسلامی برای اصلاح حال و وضع خویش در همه مسائل به آن احتیاج داشته باشد بلکه در واقع چیزی است که برای خدمت کردن به صهیونیسم و استعمار شکل گرفته است و مجموعه افکار و یک دین ساختگی است که امت با آن آزمایش می شود و به نام دین اعلان جنگ بر علیه اسلام است.

فتوای شیخ ابن باز در مورد بهائیت

سؤال: کسانی که معتقد به مذهب بهاء الله شده اند و کسی که مدعی نبوت و همچنین مدعی است که خداوند در او حلول کرده است حکمشان چیست؟ آیا برای مسلمانان جایز است که به این کافران اجازه دهند تا در قبرستان مسلمانان دفن شوند؟

جواب: اگر عقیده بهائیت همانگونه باشد که ذکر گردید در کفرشان هیچ شکی وجود ندارد بنابراین درست نیست که آنها را در قبرستان مسلمانان دفن نمود. هرکس بعد از بعثت پیامبر ما محمد _صلی الله علیه و سلم _ مدعی نبوت باشد دروغگوست و به نص و اجماع مسلمانان کافر است چون تکذیب کننده این فرموده خداوند است:” وما کَانَ مُحَمَّدٌ أَبَا أَحَدٍ مِنْ رِجَالِکُمْ وَلَکِنْ رَسُولَ اللَّهِ وَخَاتَمَ النَّبِیِّینَ”(احزاب -۴۰) “محمد پدر هیچکدام از مردان شما نیست بلکه رسول خدا و خاتم پیامبران می باشد.” احادیث رسول الله _صلی الله علیه و سلم_ در حد تواتر در مورد اینکه رسول الله _صلی الله علیه و سلم_ خاتم پیامبران است و پیامبر دیگری بعد از او نخواهد آمد وجود دارد و همچنین هرکس ادعا کند که خداوند در او یا یکی از مخلوقات حلول کرده است به اتفاق همه مسلمانان کافر است چون خداوند در هیچیک از مخلوقاتش حلول نمی نماید بلکه او بزرگتر از آن است و هرکس گوینده این سخن باشد او نیز کافر است و تمام آیات و احادیثی که دلالت می کنند بر اینکه خداوند متعال بر عرش قرار دارد را تکذیب نموده است.

به تحقیق که او بالای همه مخلوقات است بزرگتر از آن است که مثل و مانندی داشته باشد او شبیهی ندارد و در کتاب خویش اینگونه خود را معرفی می نماید:” إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّةِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ” (اعراف – ۵۴) “همانا پروردگار شما کسی است که آسمانها و زمین را در شش روز آفرید آنگاه بر عرش قرار گرفت.” چیزی را که خداوند متعال توضیح داده عقیده اهل سنت و جماعت است همان چیزی که پیامبران علیهم الصلاة و السلام و پایان بخش نبوت، محمد مصطفی (صلی الله علیه و سلم)، جانشینان هدایت یافته و اصحابش که مشمول رضایت خداوند و تابعینی که پیروی کننده در نیکی و احسان که تا امروز بر آن بوده اند، می باشد.

این اعلام قبول بهاییت به عنوان یکی از ادیان رسمی و موجود در بحرین در حالی است که این کشور دین رسمیش اسلام و بیش از نود درصد مردم این کشور را شیعیان تشکیل میدهند و در پی انقلاب بوجود آمده در کشور بحرین و بیداری اسلامی دولت و حکومت آل خلیفه در پیامهایی از قبول خواسته های مردم این کشور دم میزند و حال آنکه مردم بحرین خواستار استقرار احکام اسلام در بحرین هستند و این را خواسته خود در این بیداری اسلامی در کشور بحرین اعلام داشته اند که این عمل حکام بحرین یعنی اعلام بهاییت به عنوان یکی از ادیان رسمی دقیقآ عکس احکام و اعتقادات اسلام میباشد و نشان از دخالت و ورود اسرائیل و رژیم صهیونیستی در ارکان حکومت آل خلیفه دارد .

حکوت آل خلیفه برای فرار از این واقعیت و کشتار شیعیان و مسلمانان بحرین از ترفند های گوناگونی استفاده میکند که یکی از آنها جنجال تبلیغاتی دخالت ایران در امور بحرین است و ایران هم در مراحل مختلف موضع خود را اعلام داشته است

ولی امر مسلمین جهان آیت الله امام خامنه ای هم در نماز جمعه اخیر در بحث اوضاع منطقه با اشاره به مظلومیت مردم بحرین اظهار داشتند: دستگاههای رسانه ای مستکبران، با سکوت کامل، این ملت مظلوم را مورد بایکوت قرار داده است اما این کارها اثری نخواهد داشت و ملت بحرین هم به توفیق الهی پیروز خواهد شد .

ایشان با اشاره به ادعای حکام جزیره بحرین در باره دخالت جمهوری اسلامی ایران در اوضاع بحرین افزودند: این حرف کاملا دروغ است چرا که اگر ما دخالت می کردیم اوضاع بحرین جوردیگری می شد .

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: ما هر جا دخالت کنیم صریحا می گوییم همچنانکه به علت ضدیت با غده سرطانی رژیم صهیونیستی در دو جنگ پیرزومند ۳۳ روزه و ۲۲ روزه دخالت کردیم و از این پس نیز هرجا هر ملتی یا گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه و مقابله کند ما به او کمک می کنیم و هیچ ابایی هم از گفتن این مسئله نداریم.

طبقه بندی: بهاییت، بهاییت و استعمار، اخبار بهاییت،
برچسب ها: بهاییت، بهاءالله، بهایی، بهاء، بهایی گری، بحرین، آل خلیفه، خون آشام، خاتمیت، کفر، ارتداد، ابن بن باز، دانشگاه الازهر، دارالافتاء، اینگلیس، صهیونیست، اسراییل، فرقه جاسوسی، فرقه ضاله، فرقه بهاییت،
[ یکشنبه 23 بهمن 1390 ] [ 10:51 ] [ antibahai ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


بنام خدا

یكی از كارهای دشمن در نسل جوان ترویج فحشا،عرفان های كاذب و بهاییت است

امام خامنه ای (حفظه الله)


............................

این وبلاگ با مدیریت جدید و با رویکردی جدید در سال جدید با محوریت پژوهش و نقد بهاییت آغاز بکار خواهد کرد

............................

وبلاگ بهاء بی بها در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

............................

آی دی بهاء بی بها :

Bahabibaha@yahoo.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar

Free Page Rank Tool

بهاء بی بها

EmamHadibanner
<تلویزیون بهاء بی بها>


پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله