تبلیغات
بهاء بی بها

بهاء بی بها
بهایی پژوهی و اثبات بی بها بودن بهاییت در محضر عقل و فکر
نویسندگان
لینک دوستان

امیر قافله صبر و بصیرت امام خامنه ای

روزهای سال، به خودی خود، هیچ برتری بر یکدیگر ندارنداما در بعضی روزها اتفاقاتی می افتد که آنها را جاودانه و ماندگار می کند. از جمله ی این روزها ، روز نهم دی ماه سال 1388 است. مردم متدین و غیور ایران، بعد از 8 ماه، صبر انقلابی در برابر فتنه گران، باز هم به میدان آمدند تا ثابت کنند شور و نشاطشان برای پاسداشت ارزشهای اسلام و انقلاب با سال 57، تفاوتی نکرده است. نهم دی، روزی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، دست قدرت خداوند، دلهای مردم را تحت تاثیر قرار داد و آنان را به میدان آورد

حماسه بزرگ و تاریخی ۹دی مشت محکی بود بر دهان همه ی آشوب گران و فتنه گران، و اگر نبود انقلاب بزرگ اسلامی الحق باید به آن انقلاب ۹دی لقب می دادیم. حماسه ایی که فرمانده ی کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) نائب برحق امام زمان(عج) فرمودند:“حضور مردم و ایمان دینی دو عنصر برجسته ی حماسه نهم دی ۸۸ بود.”


 

 

ملتی که در ۹ دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان بخصوص شیطان بزرگ آمریكای جنایتكار و روباه پیر استعمار انگلیس مكار، مشت سنگینی را فرود آوردند. با اقدام به موقع وبه اندازه مردم مومن ایران اسلامی بود كه دربرخورد با بازیچه های جریان فتنه در هتک حرمت عزای حسینی و خیمه سید الشهداء علیه السلام ، به رغم خواسته و تصور دشمنان بار دیگر خون بر شمشیر پیروز گردید و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس آموزی از عاشورای حسینی بر همه خیالات دشمن مهر (باطل شد) زده و بار دیگر چهره واقعی منافقان و قانون شكنان را افشا کرد و به زباله دان تاریخ انداخت. چرا که مشعل حماسه حسینی هرگز خاموش شدنی نیست

در روز عاشورای 88 تمامی گروه های ضد انقلاب اعم از سلطنت طلب ، منافقین ، وهابیت ، بهاییت به میدان مبارزه با حماسه حسینی آمده بودند که این نور خدایی را خاموش کنند ولی آنها غافل بودند از اینکه : یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّـهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّـهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ.

پس از برملا شدن نقش بهاییان به همراه سایر گروههای وابسته ،در حوادث روز عاشورا، تشکیلات مرکزی بهاییت واقع در اسراییل ، در آخرین بیانیه خود خطاب به هواداران این فرقه و وابستگان آنها، ضمن دعوت از فتنه گران برای ارائه نقش فعال در اغتشاشات ،نقش سازماندهی کننده خود را به عنوان یک فرقه برانداز و معاند نظام جمهوری اسلامی ایران پذیرفت.
دفتر مرکزی گروهک صهیونیستی بهاییت واقع در بندر حیفا - سرزمینهای اشغالی تحت سیطره اسراییل - در بیانیه اخیرش به روشنی کذب بودن تمامی ادعاهای پیشین این سازمان صهیونیستی را مبنی بر دستور عدم دخالت بهاییان در مسائل سیاسی و پرهیز از خشونت ، آشکار کرده است و نقش این جریان را به عنوان یک حزب سیاسی که از اسراییل سازمان دهی می شود برملا کرده است.
در این بیانیه ضمن اعتراف به اینکه دستورات کاملا سیاسی و خشونت آمیز این جریان طی اغتشاشات اخیر ، باعث انشعاب و تزلزل در بدنه فریب خورده بهاییت شده ، آمده است: بهاییان باید همچنان در اقدامات وسیع آشوب طلبانه به منظور نیل به اهداف فرقه شرکت نمایند.
سران فرقه بهاییت ضمن تایید اینکه بهاییان در ایران مرتب برای شرکت در اغتشاشات با مقر اصلی خود واقع در رژیم صهیونیستی ،مشورت می کنند، بر نقش هدایتگری این جریان صحه گذاشته و عنوان کرده است: دفاتر گروهک بهائی که اکثر آنها در اسرائیل واقع شده ،وسیله ای برای جهت بخشیدن به نیروی ها و سازماندهی آنها می باشند و افراد معمولاً برای تصمیم گیری در مورد چگونگی اعمال خود، با این مؤسّسات مشورت می نمایند. "
اینرو آنها در انتخابات دهم ریاست جمهوری تمامی قدرت خود را به خدمت گرفتند تا بار دیگر دوستان اصلاح طلب خود را به دولت بفرستند اما با شکست روبه رو شدند. این پایان کار برای بهائیان نبود چراکه آنها این شکست را فرصتی برای ایجاد تنش در کشور دیدند تا بتوانند از این طریق ضمن گسترش این فرقه انتقام 30 ساله خود از نظام جمهوری اسلامی را بگیرند. آنها نیروهای خود را به خیابانها فراخواندند و در کنار تمامی گروههای معاند حاضر در آشوبها از هیچ عملی فروگذار نکردند و حتی در روز عاشورا فرماندهی اصلی هدایت اغتشاشات را به عهده گرفتند

آری اینها همان کسانی هستند که سران فتنه آنها را امت خداجو معرفی کردند !!!

یکی از متهمان بهایی در دادگاه چنین میگوید :  به دستور بیت العدل بهاییان اغتشاش می كردیم و با دوستان بهایی در تجمعات شركت می كردیم

بی جهت نبود که امام خمینی(ره) هم فرقه بهائیت را "حزب صهیونیستی" دانسته اند و در جریان دستگیری تعدادی از اعضای این حزب صهیونیستی در اوایل انقلاب خطاب به مسئولان وقت فرمودند که "بهایی‌ها یک مذهب نیستند، یک حزب هستند، یک حزبی که در سابق انگلستان پشتیبانی آنها را می‌کرد و حالا هم آمریکا دارد پشتیبانی می‌کند، اینها جاسوسند".

درتحلیل فتنه 88 ، رهبر و مقتدایمان اینگونه فرمودند: «این فتنه، صرفا منحصر به حضور عدهای افراد در خیابانها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود، و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد. همانگونه که در ابتدای انقلاب، محرّم به کمک این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمود خون بر شمشیر پیروز است، در قضایای ۹ دی هم، عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگاری را خلق کرد. نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالروز این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود. »

حماسه 9 دیماه ، از سرفصل های مهم و تاریخ ساز انقلاب اسلامی است که با اراده الهی، ایمان دینی و حضور پرشور مردمی رقم خورد که نقش آفرینی های بموقع، بهنگام و تعیین کننده خود را همواره کلید حل مشکلات و چالش های فراروی نظام و کشور قرار داده اند .
یوم الله 9 دی، نماد قدرت و پاداش بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است که از دلبستگی عمیق آنان به اسلام ، عاشورا، انقلاب، نظام و رهبری برخاست ، حماسه ای که با ظرفیت آگاهی بخشی و بصیرت آفرینی خود، منشور هدایت و منشاء بیداری نسل های آینده این مرز و بوم برای عبور از گذرگاههای حساس، پیچیده و دشوار تاریخی قرار خواهد گرفت.
این حماسه عظیم که با حضور اقیانوس بیکران ملت در پهنه ایران اسلامی و ابراز انزجار انقلابی و ملی از هتک حرمت مقدسات و ارزش ها در روز عاشورا ، تبلور یافت، این حقیقت را فریاد زد که پشتیبانی از ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی عامل نجات کشور بوده و از هرگونه آسیب به مملکت جلوگیری می کند.
9دی، روز درخشش نسل های سوم و چهارم انقلاب و آینده سازان کشور در میدان دفاع از نظام و آرمان های بلند آن بود که با کورکردن چشم فتنه ، بیگانگان طمعکار و کینه توز را رسوا و به خاک مذلت کشانید.
حماسه 9 دی حماسه ای خودجوش ، ماندگار و فراتر از پیش بینی دوستان و تصور دشمنان بود و  ملت نستوه ایران در این یوم الله بزرگ ، با خلق یک رویداد ملی با هویت دینی و انقلابی، حماسه ای فراجناحی و فراملی را در تاریخ کشور به ثبت رسانید که با تولید قدرتی مضاعف برای نظام، ضربه ای مهلک بر پیکر فتنه‌گران و آشوب طلبان تحت حمایت آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و بهاییت و ضدانقلاب خارجی فرود آورد.

 

 
طبقه بندی: علمای شیعه، انقلاب اسلامی، بهاییت، اخبار بهاییت، بهاییت و استعمار، بهاییت و اسراییل،
برچسب ها: یوم الله، یوم الله نه دی، نه دی، 9دی، نهم دی، حماسه نهم دی، نهم دی 88، امام خامنه ای، ملت بیدار، ملت مومن، مردم با ایمان، بصیرت، آگاهی، استکبار، جبهه باطل، شیطان بزرگ، آمریکا، روباه پیر، انگلیس، استعمارگران، جریان فتنه، هتک حرمت عزای حسینی، سوزاندن خیمه سید الشهداء، پیروزی خون بر شمشیر، بصیرت انقلابی، عاشورای حسینی، مهر باطل شد، منافقان، قانون شکنان، سلطنت طلبان، وهابیت، بهاییت، مزدوران، زباله دان تاریخ، بهاییان، بیت العدل، بیت الظلم، بیت الجور، اسرائیل، بندر حیفا، سرزمین های اشغالی، فلسطین، صهیونیست، حزب جاسوسی، گروهک صهیونیستی، گروهک بهایی، انتخابات، ریاست جمهوری دهم، نظام مقدس جمهوری اسلامی، گروه های معاند، اغتشاش، شورش، حزب صهیونیستی، جاسوس، حزب جاسوسی بهاییت، بصیرت دینی، ولایت مداری، اقیانوس بیکران ملت، فتنه گران، آشوب طلبان، سران فتنه، میریزید اموی، کفتار پیر، کروبی، ابوسفیان خاتمی، اعدام سران فتنه، خواست ملت، انقلاب نه دی، ویژه نامه یو الله نهم دی، ویژه نامه روز نهم دی، ویژه نامه،
[ جمعه 9 دی 1390 ] [ 00:00 ] [ antibahai ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


بنام خدا

یكی از كارهای دشمن در نسل جوان ترویج فحشا،عرفان های كاذب و بهاییت است

امام خامنه ای (حفظه الله)


............................

این وبلاگ با مدیریت جدید و با رویکردی جدید در سال جدید با محوریت پژوهش و نقد بهاییت آغاز بکار خواهد کرد

............................

وبلاگ بهاء بی بها در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

............................

آی دی بهاء بی بها :

Bahabibaha@yahoo.com

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar

Free Page Rank Tool

بهاء بی بها

EmamHadibanner
<تلویزیون بهاء بی بها>


پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله